کنسانتره میوه

کنسانتره سیب

میوه سیب ترد و خوشمزه برای داشتن آنتی‌اکسیدان‌ها و فیتونوترینت های آن در بین مردم بسیار بااهمیت است. سیب دارای فیبر خوراکی، ویتامین سی، بتا کاروتن، ویتامین‌های گروه بی و ویتامین بی 6 است. کنسانتره سیب ماده اولیه پرکاربرد در صنایع غذایی است که رنگ و طعم تقریباً خنثی دارد. به‌عنوان شیرین‌کننده یا تقویت ویژگی سایر میوه‌ها در آب‌نبات، محصولات تازه منجمد، اسنک‌های میوه‌ای، مربا، مارمالاد، انواع سس‌ها و نوشیدنی‌ها است.

کنسانتره پرتقال

کنسانتره پرتقال رامیس مایعی غلیظ نارنجی‌رنگ مایل به زرد است که به‌محض بازیابی و استفاده آن در محصول غذایی عطر، طعم و رنگ پرتقال رسیده را در محصول ایجاد می‌کند. این کنسانتره پرتقال در بشکه فلزی با بسته‌بندی غیر اسپتیک به‌صورت فریز در سردخانه نگهداری می‌شود. برای تولید کنسانتره پرتقال، مقدار مشخصی از آب موجود در آب‌پرتقال طی فرآیند تولید کنسانتره پرتقال خارج می‌شود و درنتیجه کنسانتره پرتقال نسبت به آبمیوه آن حجم بسیار کمتری را دارد؛ بنابراین مقدار بیشتری از پرتقال با هزینه کمتر و با سهولت بیشتر قابل‌حمل می‌گردد. این محصول با استانداردهای بین‌المللی تولیدشده و دارای کیفیت بسیار بالایی می‌باشد.

کنسانتره آلبالو

آلبالو سرشار از آنتی‌اکسیدان‌های طبیعی می باشد، آنتوسیانین های موجود در آلبالو سبب محافظت بدن در برابر آسیب‌های استرس، از بین بردن رادیکال‌های آزاد، محافظت از رگ‌های خونی و سلول‌های مغزی در برابر استرس و جلوگیری از تشکیل پلاک‌های آترواسکلروزی و بیماری‌های مرتبط با زوال عقل می‌شود.

کنسانتره انار

انارها پر از مواد مغذی موردنیاز برای سلامت بدن هستند. آنتی‌اکسیدان‌های مختلف در آن‌ها از قلب محافظت و از سرطان جلوگیری می‌کند. انار غنی از ویتامین ث و آنتی‌اکسیدان‌ها هستند، می‌توانند به تأخیر علائم پیری کمک کنند. این آنتی‌اکسیدان‌ها با التهاب پوست و درمان آکنه و خال‌های تیره مبارزه می‌کنند.

کنسانتره انگور قرمز و سفید

کنسانتره انگور قرمز و سفید رامیس بارنگ طبیعی عالی و طعم شیرین مناسب، به‌طور گسترده در فرآورده‌های غذایی استفاده می‌شود. کنسانتره انگور قرمز باعث می‌شود که محصولتان را بدون افزودن رنگ برچسب‌گذاری کنید. کنسانتره انگور قرمز با فیلتر و تغلیظ کردن انگور قرمز رسیده شیرین، تولیدشده و از نظر رنگ، عطروطعم بسیار پایدار است.

کنسانتره هلو عادی و زعفرانی

هلو یک میوه‌ی فوق‌العاده مفید برای سلامتی و زیبایی پوست است. روده‌ها و دستگاه گوارش هم با مصرف هلو به‌نوعی پاک‌سازی می‌شوند. هلو دارای آنتی‌اکسیدان‌هایی ازجمله اسید کلروژنیک است که در پوست و گوشت متمرکزشده و خواص ضد سرطانی دارد. همچنین منبع خوبی از ویتامین A است که از سرطان‌های ریه و دهان جلوگیری می‌کند.

کنسانتره خرما

خرما شامل حدود 20 کالری، 2.8 میلی‌گرم کلسیم و 5 گرم کربوهیدرات می‌باشد. این محصول منبع خوبی از آنتی‌اکسیدان‌ها است که تانن مهم‌ترین آن‌ها است تانن ها از آسیب سلولی و التهاب جلوگیری می‌کنند. خرما منبع غنی از مس، منیزیم، سلنیوم و منگنز است. همه این‌ها برای حفظ سلامت استخوان‌ها و جلوگیری از بیماری‌های مرتبط با پوکی استخوان ضروری هستند. همچنین خرما غنی از ویتامین K است که یک انعقاد کننده خون است و به سوخت‌وساز بدن شما کمک می‌کند.