پوره میوه

انواع پوره میوه

پوره به میوه‌ی پوست‌گیری و هسته‌گیری شده‌ای می‌گویند که به‌طور کامل له و میکس شده باشد. در تولید پوره‌ها از میوه‌هایی استفاده می‌گردد که نسبت گوشت آن‌ها از آبمیوهی آن‌ها بیشتر باشد. شرکت تجاری رامیس پوره انواع میوه را با بهترین و پیشرفته‌ترین ماشین‌آلات شرکت تولید و توسط دستگاه‌های پیشرفته بسته‌بندی می‌کند. محصولات شرکت رامیس مطابق با استانداردهای جهانی تولیدشده و در آزمایشگاه‌های پیشرفته این شرکت مورد آزمایش قرار می‌گیرد تا سلامت محصولاتمان را تضمین نماییم.

انواع پوره‌های شرکت تجاری رامیس


• سیب
• توت‌فرنگی
• هلو زعفرانی
• کیوی

انواع بسته‌بندی و شرایط نگهداری

از محبوب ترین پوره ها، پوره هلو زعفرانی است که می توان از آن در تهیه غذای کودک، مارمالاد سازی، مربا سازی و لواشک سازی استفاده کرد. اگر پوره به روش NFC تهیه شود، خواص ارگانیک بودن آن حفظ می شود.پوره هلو زعفرانی منبع ویتامین های B2 B1 و A می باشد.

پوره کیوی

پوره کیوی توسچی یک طعم پر از پیچ و تاب و شیرینی ملایم همراه با دارا بودن گوشته ای نرم و خامه ای برای تمامی نوشیدنی های شما به خصوص نوشیدنی ها به همراه می آورد. میوه کیوی که اصالتاً متعلق به چین است، به‌صورت گسترده در نیوزلند کشت می‌ شود. گوشته سبز روشن آن بسیار نرم و تقریباً شبیه خامه است و طعم آن تازه، شیرین ولی به‌ نوعی ترش است.